Wandelclub Toekers Bunsbeek 4051

 
 

home

 

ontstaan

 

bestuur

 

info

 

clubshop

   

bunsbeek

sponsors

 
 

augustus 2018

 
 
         
Dag Club Startplaats Uur Afstanden
1 Wandel Mee Brueghel
8ste Woensdagtocht
Begeleidingscentrum
Sint-Elisabethlaan
3990 Wijchmaal
07:00
 -
15:00
16-14-10-7-4
4 De Wellense Bokkerijders
Maupertuustocht
Zaal Sportpark
Houtstraat 35
3830 Wellen
07:30
 -
15:00
20-15-12-8-6-4
4
+
5
De Heikabouters
Heidetocht
Parochiezaal Niel
Hoogstraat 115
3668 Niel-bij-As
07:00
 -
15:00
30-20-15-10-5
5 Milieu 2000 Lommel 
37ste Int. Teutentocht
School Provil
Duinenstraat
3920 Lommel
07:00
 -
15:00
23-20-16-13-9-5
6 De Schoverik
Oogsttocht
Beversheem
Zonhoevestraat 4
3740 Beverst
08:00
 -
15:00
22-18-12-6
8 De Sparrentrippers
Oogsttocht
OC De Helle
A. Nelissenlaan 13
3620 Veldwezelt
09:00
 -
15:00
20-12-8-5
9 WSV De Rakkers vzw
Donderdagtocht
Zaal Bolderberg
Kluisstraat 1
3550 Bolderberg
07:00
 -
15:00
9-6-3
11 TOS
Zomertocht
Zaal Eneide
Spalbeekstraat 35
3510 Spalbeek
08:00
 -
15:00
9-7-6-4
12 IRIS Kortessem
Vakantietocht
Parochiezaal Mozaiek
Daaleindestraat 
3720 Kortessem
07:00
 -
15:00
20-15-12-6-4
12 De IJsetrippers Overijse
Omloop van de Druivenstreek
Markthal
Stationsplein
3090 Overijse
07:00
 -
15:00
30-24-18-12-6-4
15 Tongerse Wandelvrienden
Eburonentocht
Humanniora
Sint-Truidersteenweg 17
3700 Tongeren
07:00
 -
15:00
32-25-19-15-12-9-6-4
15 De Mijnlamp
Lus van het Zwarte Goud
VIP Kantine Mijnstadion
Stadionlaan 1
3582 Koersel
07:00
 -
15:00
20-12-6-4
16 W.S.V.Winterslag
Vakantietocht
Kempengalm
Nieuwe Kempen 16
3600 Zwartberg
08:00
 -
15:00
8-6-4
18 O.K. 50 Zonhoven
Heidetochten
Gemeenschapscentrum Tentakel
Kneuterweg 2
3520 Zonhoven
07:00
 -
15:00
24-17-12-9-6-4
19 Loonse Tsjaffeleers
Pannenkoekentocht
Panishof
Bommershovenstraat 10
3840 Bommershoven
07:00
 -
15:00
20-15-10-5
19 Kampse Wandelaars
Chazaltocht
Zaal Orbis
Nicolaylaan 77
3970 Leopoldsburg
07:00
 -
15:00
24-20-12-8-6-4
19 Boutersem Sportief
27ste gordel
Gemeentelijke feestzaal
Kerkomsesteenweg 53
3370 Boutersem
07:00
 -
15:00
30-24-20-16-12-8-4
20 W.S.V. De Trotters vzw
Kapermolentocht
OC Runkst
Runkstersteenweg 149
3500 Runkst-Hasselt
08:00
 -
15:00
19-15-10-5
23 Torenvrienden Oostham
Zomertocht
Kristoffelheem
Schoolstraat 10
3945 Ham-Oostham
07:00
 -
15:00
16-10-6-4
25 De Heikrekels
Oogsttocht
Technischre School
Europaplein 36
3630 Eisden
07:00
 -
15:00
19-16-12-6-4
25 Dragonders Hasselt 
Klavertje 1 tocht
Parochiezaal Eikenbos
Boskesstraat .
3560 Lummen
07:00
 -
15:00
21-13-8-5
25 De Bollekes
Heikant in beweging
Parochiezaal
Schoolstraat 54
3110 Rotselaar
07:00
 -
15:00
20-16-12-10-6-4
25 Sporton
Waleman Wandeling
Buurthuis
Zandstraat 
2431 Veerle-Heide
07:00
 -
15:00
33-26-20-15-10-7-6-5
26 Bosdravers Eksel
Zomertocht
Don Boscocollege
Don Boscostraat 66
3940 Hechtel
07:00
 -
15:00
20-12-8-4
26 Lummense Dalmatiers
Kermistocht
MPI Sint-Ferdinand
Sint-Ferdinandstraat 1
3560 Lummen
07:00
 -
15:00
30-25-20-12-10-5
26 Horizonstappers
30ste Hagelandwandeling
Zaal Libbeke
Gellenberg 16
3210 Lubbeek
07:00
 -
15:00
30-20-15-10-7-4
27 W.C. AVIAT 
Waterbronnentocht
Parochiezaal Sint-Martinus
Sint-Martinusstraat
3806 Velm
07:00
 -
15:00
22-20-15-11-8-6
28 WSC Langdorp
11de Begijntjestocht
Parochiecentrum
Kerkstraat 3
3130 Begijnendijk
07:00
 -
15:00
28-20-16-12-8-5
30 Paul Gerard
Terug naar schooltocht
Schuttersgilde St. Sebastiaan
Piieter Bruegelstraat 86
3580 Beringen
07:00
 -
15:00
10-6-4