Wandelclub Toekers Bunsbeek 4051

 
 

home

 

ontstaan

 

bestuur

 

info

 

clubshop

   

bunsbeek

sponsors

 
 

augustus 2017

 
 
         
Dag Club Startplaats Uur Afstanden
2 Wandel Mee Bruegel
8ste Woensdagtocht
Begeleidingscentrum
Sint-Elisabethlaan
3990 Wijchmaal
07:00
 -
15:00
16-14-10-7-4
2 De Bollekes Rotselaar
Vakantietocht
Meubelen Verhaegen
Grote Baan 115
3130 Betekom
07:00
 -
15:00
20-16-14-12-10-8-6-4
5 Wellense Bokkerijders
Maupertuustocht
Zaal Sportpark
Houtstraat
3830 Wellen
07:30
 -
15:00
20-15-12-8-6-4
5 W.S.V. Tervuren Bos
25ste Kapellekenstocht
Pachthof Stroykens
Merenstraat
3080 Duisburg
07:00
 -
15:00
16-8-4
5
+
6
De Heikabouters
Heidetocht
Zaal achter de kerk Niel
Hoogstraat
3668 Niel-bi-As
07:00
 -
15:00
30-20-15-10-5
6 WK Werchter VZW
Jan Primustocht
Parochiezaal Onder de Toren
Markt 6
3150 Haacht
07:00
 -
15:00
30-25-20-15-10-5
7 De Schoverik
Oogsttocht
Beversheem
Zonhoevestraat 4
3740 Bilzen
08:00
 -
15:00
20-12-6
9 De Sparrentrippers
Oogsttocht
OC De Helle Kesselt
Maseikersteenweg 55
3620 Lanaken
09:00
 -
15:00
20-12-8-5
10 WSV De Rakkers vzw
Maandagtocht
Witte Zaal
Kluisstraat 1
3550 Bolderberg
07:00
 -
15:00
9-6-3
12 TOS
Zomertocht
Zaal Eneide
Spalbeeksstraat 35
3510 Spalbeek
07:00
 -
15:00
9-7-6-4
13 IRIS Kortessem
Vakantietocht
Parochiezaal Mozaiek
Daaleindestraat 
3720 Kortessem
07:00
 -
15:00
20-15-12-6-4
13 De IJsetrippers Overijse
Omloop van de Druivenstreek
Markthal
Stationsplein
3090 Overijse
07:00
 -
15:00
30-24-18-12-6-4
13 Milieu 2000 Lommel 
36ste Int. Teutentocht
School Provil
Duinenstraat
3920 Lommel
07:00
 -
15:00
25-21-16-13-8-4
14 Dragonders Hasselt 
Klavertje 1 tocht
Parochiecentrum
Dorpstraat 25A
3545 Zelem
07:00
 -
15:00
21-13-8-5
15 Tongerse Wandelvrienden
Eburonentocht
Humanniora
Sint-Truidersteenweg 17
3700 Tongeren
07:00
 -
15:00
21-16-12-7-4
16 W.S.V.Winterslag
Vakantietocht
Kempengalm
Nieuwe Kempen 16
3600 Zwartberg
08:00
 -
15:00
12-6-4
19 O.K. 50 Zonhoven
Heidetochten
Gemeenschapscentrum Tentakel
Kneuterweg 2
3520 Zonhoven
07:00
 -
15:00
24-19-12-9-6-4
20 Loonse Tsjaffeleers
Pannenkoekentocht
Panishof
Bommershovenstraat 10
3840 Bommershoven
07:00
 -
15:00
20-15-10-5
20 Kampse Wandelaars
Chazaltocht
Zaal Orbis
Nicolaylaan 77
3970 Leopoldsburg
07:00
 -
15:00
24-20-12-8-6-4
20 Boutersem Sportief
27de gordel
Gemeentelijke feestzaal
Kerkomsesteenweg 53
3370 Boutersem
07:00
 -
15:00
30-24-20-16-12-8-4
21 W.S.V. De Trotters vzw
Kapermolentocht
OC Runkst
Runkstersteenweg 149
3500 Runkst-Hasselt
08:00
 -
15:00
19-15-10-5
23 De Heikrekels
Mechelseheidetocht
Schutterslokaal
Ringlaan
3630 Maasmechelen
07:00
 -
15:00
10-5
24 Torenvrienden Oostham
Zomertocht
Kristoffelheem
Schoolstraat 10
3945 Ham-Oostham
08:00
 -
15:00
16-10-6-4
26 De Bollkekes Rotselaar
Heikant in beweging
Parochiezaal
Schoolstraat 54
3110 Rotselaar
07:00
 -
15:00
20-16-12-10-6-4
26 Sporton
Waleman Wandeling
Buurthuis
Zandstraat 
2431 Veerle-Heide
07:00
 -
15:00
13-10-7-6-5
27 Bosdravers Eksel
Zomertocht
Don Boscocollege
Don Boscostraat 66
3940 Hechtel
07:00
 -
15:00
20-12-8-4
27 Lummense Dalmatiers
Kermistocht
MPI Sint-Ferdinand
Sint-Ferdinandstraat 1
3560 Lummen
07:00
 -
15:00
30-25-20-12-10-5
27 Horizonstappers
29ste Hagelandwandeling
Zaal Leeuwkens
Kerkdreef
3210 Linden
07:00
 -
15:00
30-20-15-10-7-4
28 W.C. AVIAT 
Fruittocht
Feestzaal Aalst
Aalst Dorp
3800 Aalst St. Truiden
07:00
 -
15:00
23-19-15-13-10-8-4
29 WSC Langdorp
10de Begijntjestocht
Parochiecentrum
Kerkstraat 3
3130 Begijnendijk
07:00
 -
15:00
28-20-16-12-8-5
31 Paul Gerard
Terug naar schooltocht
Schuttersgilde St. Sebastiaan
Peter Breugelstraat 86
3580 Beringen
08:00
 -
15:00
10-6-4