Wandelclub Toekers Bunsbeek 4051

 
 

home

 

ontstaan

 

bestuur

 

info

 

clubshop

   

bunsbeek

sponsors

 
 

april 2018

 
 
         
Dag Club Startplaats Uur Afstanden
1 Tongerse Wandelvrienden
Parel van de Jekervallei
Zaal Alliance
Steenstraat 12
3770 Kanne
07:00
 -
15:00
23-19-15-12-9-7-5-4
1 Paul Gerard Beringen
Paul Gerard tocht
De Kardijk
Burgemeester Heymansplein 14A
3581 Beverlo
07:00
 -
15:00
20-12-8-4
1 De Globetrotters
26ste Parel van het Hageland
Buurthuis De Veldbazuin
Dorp
3221 Nieuwrode
07:00
 -
15:00
30-21-16-12-6-4
2 De Schoverik
Lentetocht
Zaal De Kei
Keistraat 26
3590 Diepenbeek
08:00
 -
15:00
22-18-12-6
2 Berg-en Boswandelaars Voeren
27ste Paaswandeling
Kursaal
Boomstraat
3798 s' Gravenvoeren
07:30
 -
15:00
30-20-12-8-5
2 Milieu 2000 Lommel
38ste Paastocht
Feestzaal De Horst
Gelderhorsten
3920 Lommel
08:00
 -
15:00
20-13-7-4
4 Wandel Mee Brueghel
Woensdagtocht
De Wuft
Hoogveld 26
3990 Wijchmaal
06:30
 -
14:00
17-14-10-7-4
4 Blijf Jong Genebos
Gerardustocht
OC Sint-Jan
Genebosstraat
3945 Kwaadmechelen
07:00
 -
15:00
20-15-12-9-7-4
4 Trip-Trap
Delacroixtochten
Ten Haghendorne
St.Truidersteenweg 492
3300 Hakendover
07:00
 -
15:00
8-7-6-5
7 De Bokkenrijders Overpelt
Holventocht
Parochiezaal
Bremstraat 25
3900 Holheide-Overpelt
08:00
 -
15:00
10-7-5
7 W.S.V. Tervuren-Bos
40ste Lentetocht
Koninklijk Atheneum
H. Boulangerlaan 7
3080 Tervuren
07:00
 -
15:00
32-25-18-12-6-4
8 Wandelclub Vitalis
Paastocht
CC Ter Kommen
Europalaan 2
3730 Hoeselt
07:00
 -
15:00
21-13-6-4
8 De Dommeltrippers
Kolisbostocht
OC De Vranken
Herent 122
3910 Neerpelt
07:00
 -
15:00
22-18-13-10-7-5
8 Sporton
Sint-Engelbertustocht
S.O.K.
Hasseltsebaan
3290 Deurne-Diest
07:00
 -
15:00
43-32-25-20-13-7-5
9 TOS
Lentetocht
Zaal Eneide
Spalbeekstraat 35
3510 Spalbeek
08:00
 -
15:00
15-10-5
10 Kampse Wandelaars
Eindetocht
Buurthuis Heppen
Heidestraat 65
3971 Heppen
07:00
 -
15:00
10-6-4
10 De Bollekens
Voorjaarstocht
Meubelen Verhaegen
Grotebaan 115
3130 Betekom
07:00
 -
15:00
20-16-14-12-10-8-6-4
14 Anjertrippers
Kapellekenstocht
Buurthuis De Locht
Lochtstraat
3941 Eksel
06:00
 -
15:00
43-20-15-12-7-4
14 WSV Eurek@
Lentetocht
Zaal Hartenberg
Hartenbergstraat
3740 Eigenbilzen
07:00
 -
15:00
27-20-11-7-4
14 WSC Langdorp
17de Panoramatocht
Parochiezaal Gelrode
Rillaarsebaan 134
3200 Gelrode
07:00
 -
15:00
30-20-16-12-8-4
15 WSV De Rakkers vzw
Herckenrodetocht
De Biekaar
Sint-Jozefsplein 8
3511 Kuringen
07:00
 -
15:00
30-20-16-12-7-4
15 Sport+ Kinrooi
Thomertocht
Parochiezaal
Meierstraat
3640 Kessenich
07:00
 -
15:00
21-12-8-4
15 Old-Time Stappers
17de Old Timetocht
17de Memorial Marc Munten
Warotzaal
Warotstraat
3020 Winksele
06:30
 -
15:00
30-20-16-12-8-5-4-2
16 W.S.V. De Trotters vzw
Bloesemtocht
OC Runkst
Runkstersteenweg 149

3500 Runkst-Hasselt
07:00
 -
15:00
19-15-11-8-5
17 Samen Uit Samen Thuis
Lentetocht
De Roedel
Sonnisstraat 141
3530 Houthalen-Helchteren
07:00
 -
15:00
17-15-9-8-6-4
18 Wellense Bokkerijders
Bloesemtocht
De Meersche
Molenstraat 6
3830 Wellen
06:30
 -
15:00
18-12-9-6-4
19 Dragonders Hasselt
Een acht rond Stokrooie
OC Stokrode
Sint-Amandusstraat 18
3511 Stokrooie
07:00
 -
15:00
20-12-8-4
19 Dragonders Hasselt
Mars van de Elfde
Gildezaal
Joris van Oostenrijkstraat 65
3511  Kuringen
05:30
 -
15:00
43-32
21 Donderslagtrippers Meeuwen
Lentetocht
Lutgardhof
Donderslagweg 3
3670 Wijshagen
07:00
 -
15:00
20-11-8-6-5-2
21
+
22
Loonse Tsjaffeleers
Bloesemtocht
School VIO
Tongersesteenweg 84
3840 Borgloon
07:00
 -
15:00
30-20-15-10-8-5
22 Torenkruiers
Voorjaarstocht
OC Itterdal
Opitterkiezel 240
3960 Opitter
07:00
 -
15:00
21-12-7-4
22 W.K. Werchter
Aspergedabberstocht
De Wal
Walstraat
3118 Wechter
07:00
 -
15:00
30-25-20-15-12-8-5
23 W.C. AVIAT
Bloesempracht
PZ Sint-Martinus
Sint-Martinusstraat
3806 Velm
07:30
 -
15:00
23-20-15-12-9-7
24 De Rommelaar
Lentetocht
Ter Kommen
Europalaan 2
3730 Hoeselt
07:00
 -
15:00
20-13-8-4
25 De Heikabouters
Lentetocht
Vrijetijdsgebouw
Schuttenbergstraat 2 bus 5
3665 As
07:00
 -
15:00
20-15-10-5
26 Torenvrienden Oostham
Lentetocht
Warande
Bremstraat
3945 Ham-Oostham
08:00
 -
15:00
16-10-6-4
26 Toekers Bunsbeek
Lentetocht
Den Berg
Dorpstraat 97a
3470 Ransberg
07:00
 -
15:00
21-15-14-13-8-7-6-4
28 Postwandelclub Dilsen
Breuk en Tosch-tocht
Schutterslokaal
Molenweg
3650 Rotem
07:00
 -
15:00
20-12-8-5
28 Horizon Donk
25ste Bloesem- en pannenkoekentocht
Parochiezaal
Ketelstraat 44
3454 Rummen
07:00
 -
15:00
29-22-13-8-5-4
28 Postiljon
Husdinetocht
Zaal Kollebloem
Leenstraat 18
9070 Heusden
07:30
 -
15:00
30-24-18-15-12-8-5
28 De Kruishoutem Trotters
Lentewandeling De Kepper
Parochiezaal Telex
Kerkhofweg 2
9770 Kruishoutem
07:00
 -
15:00
24-18-14-12-6-5
30 De Heikneuters
Stiemertocht
Ons Te Huis
Jonkersblook 6
3600 Genk
07:00
 -
15:00
15-10-6
30 Vos Schaffen
10de Gildentocht 100km
Gildenzaal
Pastorijstraat
3290 Schaffen
07:00
 -
15:00
100
30 Halewijn
Lentetocht
OC De Bungeneer
Pastorijstraat
3440 Budingen
07:00
 -
15:00
20-12-6-4